Finanční podpora Nadace Agrofert

V roce 2022 podpořila Nadace Agrofert Sbor dobrovolných hasičů Černčice finančním darem renovaci přenosné požární stříkačky "PS12", která je využivána při závodech v požárním sportu našimi závodnicemi a závodníky.

Díky finančnímu daru od Nadace Agrofert ve výši 50 000 Kč získal v roce 2017 Sbor dobrovolných hasičů Černčice nové vybavení pro řešení mimořádných událostí, především povodní.

Jednotka sboru může od února letošního roku pro svoji činnost využít lodní motor Yamaha, kterým bude osazen již pořízený člun, a kalové čerpadlo Progress, které je určené k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů a k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor.

Lodní motor Yamaha F5AMHS:

- Výkon 3,68 kW

- Objem válce 139 ccm

- Hmotnost 28 kg

Kalové čerpadlo Progress 1400:

- Výkon motoru 6,5 kW

- Hmotnost 49 kg