EHC 2017 - registrace dobrovolníků

UZAVŘENÍ PŘIHLAŠOVÁNÍ: čtvrtek 15.6. ve 12h, tzn. kdo se přihlásí později nebude mít jistotu zajištěného jídla a trička (to jsou i ti, kteří přjdou až na hasku)

Rok uplynul a Černčicemi bude zase projíždět závod handicapovaných sportovců (cyklistů), jelikož se tato akce koná již za 14 dní - 17.června - je potřeba zjistit (zajistit) počty dobrovolníků pro zajištění hladkého průjezdu obcí.

Níže vyplňte formulář, pomocí kterého budeme moci s Pištou nahlásit počty dobrovolníku z řad SDH pořadatelům a PČR. Jako každý rok budou trička, položka "velikost trička" samozřejmě ve formuláři nechybí.

Je možnost pomáhat i na odpolední části v Lounech, na tomto se případně domluvíme v průběhu dopolední části. 

Láďa Fára

Sraz dobrovolníků: 17.6. v 8:00 na hasce, v 8:30 proběhne uzavření, závod startuje okolo 9h


EHC 2017

VZHLEDEM K TOMU, ŽE VÝSLEDKY TOHOTO FORMULÁŘE BUDOU POSKYTNUTY POŘADATELŮM A POLICII ČR (z důvodů zjištění celkového počtu spolupracujících osob) VYPLŇUJTE FORMULÁŘ PRAVDIVĚ !!!